— Registrácia —

Účastníci 3. Prešovského cyklomaratónu,ktorí uhradili štartovné a neobjavia sa v zozname prosíme, aby doniesli k prezentácii výpis z bankového účtu o tejto platbe. Od stredy od polnoci registrovať sa cez web už nie je možné. Registrovať sa ešte môžete osobne vo štvrtok a piatok od 11.00 -16.00 hod na pešej zóne v Prešove. V tomto termíne sa môžu prísť prezentovať aj účastníci, ktorí majú už pridelený QR kód. Samozrejme, že registrovať sa môžete aj v sobotu od 11.00 do 12.45 hod na pešej zóne v Prešove.

UPOZORNENIE

Online registrácia trvá do 23.8.2017 - 24:00. Po tomto termíne je možné sa registrovať iba v registračnom stánku na Hlavnej ulici v Prešove. Úhradu štartovného pre online registrácie je možné zaslať bankovým prevodom najneskôr 23.8.2017, alebo následne je možné štartovné uhradiť od 24.8. do 26.8. v registračnom stánku na Hlavnej ulici.

Aktuálne posledný zaslaný QR kód má registračné číslo 220. 

1. Jozef Tarasovič,                                                                                        Sabinov

2. Marcel Uchaľ,                                                                                             Prešov

3. Ladislav Poremba,                                                                                      Prešov

4. Jaroslav Hankovský,                                                                                 Sverzov

5. Jana Pacovská,                                                                                         Delatice

6. Patrik Jaško,                                                                                         Vaniškovce

7. František Gaľa,                                                                                             Prešov

8. Eugen More,                                                                                                 Prešov

9. Dávid Hnát,                                                                                                   Prešov

10. Laura Janošková,                                                                                        Prešov

11. Patrícia Janošková,                                                                                      Prešov

12. Martin Janoško,                                                                                           Prešov

13. Peter Zborovský,                                                                    Pečovská Nová Ves

14. Peter Korinek,                                                                                               Prešov

15. Igor Michalík,                                                                                                 Prešov

16. Lucia Slatkovská-Zošová,                                                                             Prešov

17. Peter Telesnícky,                                                                           Šarišská Trstená

18. Eva Sedlakova,                                                                                              Prešov

19. Jolana Lepešiová,                                                                                         Prešov

20. Gita Černická,                                                                                               Prešov

21. Erika Telesnícka,                                                                           Šarišská Trstená

22. Alžbeta Kovacsova,                                                                                      Prešov

23. Adriana Miklošková,                                                                                     Prešov

24. Ladislav Pužo,                                                                                               Prešov

25. Viera Ondrejčíková,                                                                                      Prešov

26. Henrieta Koleniaková,                                                                                  Prešov

27. Radoslav Soročina,                                                                                        Prešov

28. Ľudovíta Tichá,                                                                                               Prešov

29. Erika Grondziková,                                                                                         Prešov

30. Róbert Varga,                                                                                                  Prešov

31. Štefan Kristián,                                                                                                Prešov

32. Blanka Kristiánová,                                                                                        Prešov

33. Stanislav Medvec,                                                                                           Košice

34. Stanislav Medvec ml.,                                                                                     Košice

35. Oľga Komiňáková,                                                                                         Poprad

36. Miroslav Komiňák,                                                                                          Poprad

37. Rastislav Mariňák,                                                                                        Chmeľov

38. Dávid Bartuš,                                                                                                Chmeľov

39. Ivan Vajcik,                                                                                                    Svätý Jur

40. Lenka Galdunová,                                                                                             Trnkov

41. Adrian Štupický,                                                                                Ruská Nová Ves

42. Šimon Miščík,                                                                                                    Prešov

43. Maroš Miščík,                                                                                                    Prešov

44. Veronika Buriková,                                                                                             Snina

45. Milan Stavač,                                                                                                     Prešov

46. Dušan Juričko,                                                                                             Humenné

47. Branislav Brecko,                                                                                              Prešov

48. Pavol Semančo,                                                                                                Prešov

49. Zuzana Sičáková,                                                                                                Snina

50. Ján Turák,                                                                                              Spišský Hrhov

51. Monika Spišáková,                                                                                           Sabinov

52. Slavomír Brezina,                                                                                              Prešov

53. Pavol Kandráč,                                                                                                   Prešov

54. Jaroslav Sepeši,                                                                                                 Prešov

55. Miroslav Pekár,                                                                                                  Prešov

56. Peter Vysocký,                                                                                                   Prešov

57. Tatiana Zbellová,                                                                                               Poprad

58. Peter Zbell,                                                                                                        Poprad

59. Martin Ondirko,                                                                                               Drienica

60. Stanislav Ondirko,                                                                                           Drienica

61. Pavol Leško,                                                                                                       Prešov

62. Viliam Sarossy,                                                                                                  Prešov

63. Pavol Leško,                                                                                                       Prešov

64. Peter Maňkoš,                                                                                                    Prešov

65. Matej Maňkoš,                                                                                                    Prešov

66. Daniel Gašparovič,                                                                          Spišská Stará Ves

67. Ľubomír Ondirko,                                                                                             Sabinov

68. Tomáš Dančo,                                                                                                   Svidník

69. Oliver Toderiška,                                                                                               Prešov

70. Marián Kráľ,                                                                                                       Prešov

71. Mikuláš Vysocký,                                                                                               Prešov

72. Marta Vysocká,                                                                                                  Prešov

73. Martin Čajka,                                                                                                      Prešov

74. Martin Čajka ml.,                                                                                                Prešov

75. Šimon Čajka,                                                                                                      Prešov

76. Marek Tomáš,                                                                                               Hencovce

77. Marián Dobrotka,                                                                                               Prešov

78. Matúš Ferenc,                                                                                               Hencovce

79. Vladimír Tóth,                                                                                                     Prešov

80. Vladimír Tóth ml.,                                                                                               Prešov

81. Marcel Krajňák,                                                                                                   Prešov

82. Martin Tomáš,                                                                                                  Ražňany

83. Ivan Kopecký,                                                                                                     Prešov

84. Lýdia Eliášová,                                                                                                    Prešov

85. Daniela Matejová,                                                                                               Prešov

86. Arpád Csaplár,                                                                                                  Komárno

87. Vladislav Bozula,                                                                                           Bratislava

88. Matúš Gombár,                                                                                                     Žilina

89. Emil Devečka,                                                                                                    Prešov

90. Jaroslav Erdelyi,                                                                                           Hencovce

91. Rudolf Sala,                                                                                                         Prešov

92. Matúš Jacko,                                                                                              Hubošovce

93. Pavol Jacko,                                                                                  Vranov nad Topľou

94. Adrián Barník,                                                                                                   Prešov

95. Richard Novotný,                                                                                              Prešov

96. Ľubomír Stavač,                                                                                               Prešov

97. Roman Kalavský,                                                                                              Prešov

98. Marek Timko,                                                                                                  Sedlice

99. Stanislav Doňák,                                                                                              Prešov

100. Tomáš Bača,                                                                                                Medzany

101. Daniel Pavlík,                                                                                                   Prešov

102. Martin Čičvara,                                                                                               Svidník

103. Martin Sála,                                                                                                     Prešov

104. Nelka Barníková,                                                                                            Prešov

105. Ján Demian,                                                                                                   Prešov

106. Štefan Karniž,                                                                                                Prešov

107. Erik Kubánka,                                                                                               Župčany

108. Damián Jesenský,                                                                                         Prešov

109. Ladislav Pavúk,                                                                                                 Proč

110. Ľuboslav Pavúk,                                                                                                 Proč

111. Daniel Rusnák,                                                                                               Prešov

112. Samuel Miško,                                                                                            Ražňany

113. Eduard Miško,                                                                                            Ražňany

114. Matúš Oravec,                                                                                              Prešov

115. Pavol Magda,                                                                                                Prešov

116. Maroš Škovran,                                                                                           Stupava

117. Kamil Martauz,                                                                                            Sabinov

118. Ondrej Gajdoš,                                                                                   Hermanovce

119. Ivana Baricová,                                                                                            Prešov

120. Tomáš Barica,                                                                                              Prešov

121. Stanislav Leško,                                                                                  Dulová Ves

122. Lenka Karnižová,                                                                                       Prešov

123. Lenka Karnižová ml.,                                                                                 Prešov

124. Marko Smoter,                                                                                           Prešov

125. Martin Blihar,                                                                                            Lesíček

126. Pavel Špilák,                                                                                             Niereše

127. Miroslav Šipoš,                                                                                          Prešov

128. Jaroslav Herstek,                                                                                 Raslavice

129. Samuel Lamač,                                                                                         Prešov

130. Adrián Trojanovič,                                                                                  Sabinov

131. Adriana Trojanovičová,                                                                          Sabinov

132. Michal Červeň,                                                                                     Dukovce

133. Katarína Eštočinová,                                                                                Prešov

134. Pavel Olejník,                                                                                           Prešov

135. Daniel Cucor,                                                                                           Prešov

136. Gabriel Hardon,                                                                                    Zámutov

137. Ľubomír Horník,                                                                                              Soľ

138. Richard Žec,                                                                                             Prešov

139. Dávid Duda,                                                                                          Chmeľov

140. Lucia Mačupová,                                                                                      Prešov

141. Dária Sauková,                                                                                          Prešov

142. Veronika Džurinová,                                                                                  Tulčík

143. Branislav Petro,                                                                                        Prešov

144. Jaroslav Kandra,                                                                                    Sabinov

145. Kristián Kandra,                                                                                     Sabinov

146. Katarína Kopnická,                                                       Brezovica nad Torysou

147. Peter Slávkovský,                                                                               Záhradné

148. Jaroslav Lukáč,                                                                                       Fintice

149. Slavomír Kacvinský,                                                                             Lipovce

150. Erik Leško,                                                                                             Prešov

151. Matúš Nižnianský,                                                                                 Prešov

152. Katarína Nižnianská,                                                                            Prešov

153. Lukáš Príhoda,                                                                                      Prešov

154. Marián Kandra,                                                                                 Bratislava

155. Zuzana Kandra Lanská,                                                                   Bratislava

156. Dávid Ulian,                                                                                        Giglovce

157. Zuzana Bochová,                                                                               Giglovce

158. Frederik Ganaj,                                                                                 Stropkov

159. Ivan Smerek,                                                                                        Prešov

160. Gabriela Smereková,                                                                          Prešov

161. Alex Kovaľ,                                                                                        Ľubotice

162. Janka Spodníková,                                                                Vyšný Slávkov

163. Ondrej Macko,                                                                                    Prešov

164. Ľubomír Trišč,                                                                               Jarovnice

165. Samuel Trišč,                                                                                Jarovnice

166. Tomáš Mati,                                                                                      Prešov

167. Peter Urda,                                                                                      Rovinky

168. Miron Andráš,                                                                                    Kyjov

169. Peter Kurimský,                                                            Spišská Nová Ves

170. František Krafčík,                                                               Stará Ľubovňa

171. Daniel Dobiáš,                                                                                 Prešov

172. Róbert Vaško,                                                                                 Prešov

173 - 194 ---------------------------------------------------------------------------------------------

195. Peter Kolpak,                                                                                  Prešov

196. Adam Kolpak,                                                                                 Prešov

197. Marek Pataky,                                                                                  Košice

198. Jakub Podpinka,                                                                             Košice

199. Filip Staroň,                                                                                     Košice

200. Daniel Kukľa,                                                                              Bardejov

201. Miloš Krenický,                                                                               Prešov

202. Ján Ožďáni,                                                                                Bardejov

203. Vladimír Kubinec,                                                                  Gregorovce

204. Roman Filčák,                                                                                 Košice

205. Juraj Priščák,                                                                                  Prešov

206. Miroslav Bieleny                                                                             Prešov

207. Dávid Gašparovič                                                         Spišská Stará Ves

208. Tomáš Gašparovič                                                       Spišská Stará Ves

209. Filip Liskay                                                                                       Prešov

210. Róbert Pagurko                                                                                Prešov

211. Svetlana Behunová                                                            Košické Oľšany

212. Pavol Hrabek                                                                                 Strážske

213. Lukáš Papuga                                                                                  Vranov

214. Peter Paulik                                                                                       Prešov

215. Petra Benčová                                                                                  Prešov

216. Dominika Vojtková                                                                  Dlhé Klčovo

217. Andrej Pavella                                                                 Liptovský Mikuláš

218. Miroslav Sala                                                                                     Prešov

219. Oto Hnát                                                                                            Košice

220. Pavol Pavlík                                                                                       Prešov