— Poďakovanie —

V sobotu 26. augusta 2017 sa uskutočnil už 3. PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN ".Opäť sa niesol v duchu "free" cyklistiky čiže bez naháňania času a poslúžiť mal iba na preverenie si vlastných fyzických síl. Vďaka tomuto sa všetkých 423 pretekárov, ktorí sa ho zúčastnili sa stalo víťazmi,pretože zareagovali na motto podujatia "Vypnime počítače, televízory, opusťme gauče a hor sa do prírody" a tým urobili niečo pre svoje zdravie.Opätovne chceme poďakovať všetkým účastníkom, že reagovali na ponuku nášho občianskeho združenia a podporili ju účasťou a svojou účasťou ste tak aj podporili sociálne slabšie rodiny v Prešove, ktoré boli vybrané na návrh mesta Prešov. ĎAKUJEME!

Organizátori 3. PREŠOVSKÉHO CYKLOMARATÓNU chcú poďakovať všetkým, čo sa podieľali na jeho zorganizovaní:
Hlavní partneri: RACIOTHERM, INTERSPORT

Spoluorganizátori: COFIN, JEUNESSE - GeneráciaMladých.sk

Sponzori: Slovenská sporiteľňa,VaV akademy, Autoškola VaV, EXISPORT, SWIETELSKY,LUX Prešov,SAD Prešov, SVET POPDLÁH, ZLATÁ STUDŇA, MILK AGRO, TOMARK AERO, UVEX, BIREL, Tesco Prešov, SPORT MED, DOBRÉ ZO SLOVENSKA, BEKA OPTIK, O.S.V.O comp., AMM Prešov-Citroen, IFOSOFT

Mediálny partneri: PIS, SEVEROVÝCHOD Slovenska, Prešovský večerník, OC MAX, S DEŤMI

Naše poďakovanie patrí aj Prešovskému samosprávnemu kraju a mestu Prešov. Za spoluprácu chceme poďakovať aj mestám Sabinov a Veľký Šariš i obciam Gregorovce, Uzovce, Šarišské Sokolovce, Ražňany, Orkucany a Medzany.

Zabudnúť nemôžeme ani na ľudí, ktorí dohliadali nad bezpečnosťou podujatia a aj ich zásluhou prebehlo toto podujatie bezproblémovo a to všetkým zložkám Policajného zboru SR a aj mestskej polícii v Prešove i Sabinove.

VEĽKÉ ĎAKUJEME!