Maratónsky okruh - 10 € za 1 účastníka od 15 rokov
Mestský okruh - 5 € za 1 účastníka od 12 do 15 rokov
10 € za 1 účastníka od 16 rokov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFO pre účastníkov 8.Prešovského cyklomaratónu.

Kto uhradil štartovné a neobjavil sa v zozname prosíme doniesť k prezentácii doklad o platbe. 

Na maratónskej trati budú občerstvovacie stanice, a to v Šarišských Sokolovciach, Ražňanoch a Veľkom Šariši.

Kontakty:

ZDRAVOTNÍCKA SLUŽBA       0915 234 893

SERVIS BICYKLA                      0918 478 941 

Na šťastného účastníka pri losovaní čaká takýto bicykel od spoločnosti 

INTERSPORT Prešov. 


Registrovaní účastníci

Meno a priezvisko

         Typ okruhu  

Mesto

1.Marcel Uchál                                  Maratónsky                                    Prešov

2.Simona Pavlíková                          Mestský                                         Prešov

3.Matúš Jacko                                  Maratónsky                                    Hubošovce

4.Pavol Petrík                                    Maratónsky                                   Košice

5.Soňa Gernát                                  Maratónsky                                   Prešov

6.Martin Semančík                          Maratónsky                                     Prešov

7.Peter Semančík                             Maratónsky                                     Prešov

8.Ivica Semančíková                        Maratónsky                                     Prešov

9.Erik Marton                                    Maratónsky                                     Prešov

10.Pavol Šestina                                Maratónsky                                     Košice

11.Patrik Jaško                                   Maratónsky                                     Vaniškovce

12.Dalibor Petruška                          Maratónsky                                      Prešov

13.Oľga Šestinová                            Maratónsky                                      Košice

14.Arpád Čaplár                                Maratónsky                                     Komárno

15.Matej Hričišak                              Maratónsky                                      Prešov

16.František Gaľa                             Maratónsky                                      Prešov

17.Pavol Jacko                                  Maratónsky                                      Vranov n/Topľou

18.Marek Zakuťanský                       Maratónsky                                      Fintice

19.Petra Leškova                              Maratónsky                                       Prešov

20.Ján Leško                                    Maratónsky                                     Prešov

21.Emil Devečka                               Maratónsky                                      Prešov

22.Mária Kapralčíková                      Mestský                                           Košice

23.Stanislav Ondirko                       Maratónsky                                      Drienica

24.Jana Pacovská                            Maratónsky                                    Daletice

25.Miroslav Lettrich                          Maratónsky                                       Župčany

26.Radoslav Šersťuk                         Mestský                                          Sabinov

27.Vlado Spišák                                 Maratónsky                                     Prešov

28.Tomáš Tall                                    Maratónsky                                       Prešov

29.Peter Fil                                       Maratónsky                                       Košice

30.Vladimír Belička                           Maratónsky                                      Trnavá Hora

31.Robert Konečný                             Maratónsky                                     Prešov

32.Martin Šimčík                              Maratónsky                                        Ovčie

33.Tomotej Vozňák                            Mestský                                           Prešov

34.Ľubomír Vozňák                          Mestský                                            Prešov

35.Tomáš Šugar                                Mestský                                           Prešov

36.Pavol Kačala                               Maratónsky                                      Prešov  

37.Katarína Kašparová                     Mestský                                            Prešov

38.Miroslav Strelec                          Maratónsky                                      Šindliar

39.Ladislav Poremba                       Maratónsky                                      Prešov

40.Alena Michaliková                      Maratónsky                                      Prešov   

41.Juraj Mohler                                 Maratónsky                                       Prešov

42.Lukáš Sedlačko                          Maratónsky                                       Lipovce

43.Igor Tkáčik                                  Maratónsky                                       Lipovce

44.Ján Tatarka                                 Maratónsky                                       Prešov

45.Ján Kačala                                  Maratónsky                                       Prešov

46.Michal Jajčišin                             Maratónsky                                      Lipovce

47.Dagmar Ondirková                     Maratónsky                                       Drienica

48.Dorota Repková                         Mestský                                            Prešov

49.Dušan Lazorík                             Maratónsky                                      Raslavice

50.Tomáš Drha                                 Maratónsky                                      Budimír

51.Michal Sovič                               Maratónsky                                        Prešov

52.Daniel De Ronzy                       Maratónsky                                        Košice

53.Rudolf Kočka                             Maratónsky                                        Prešov

54.Roland Múdry                            Maratónsky                                        Spišská Nová Ves

55.Matej Pancurák                         Maratónsky                                         Prešov

56.Michal Takáč                             Maratónsky                                        Košice

57.Vladislav Tomaščin                     Maratónsky                                       Prešov

58.Ľubomír Ondirko                        Maratónsky                                       Sabinov

59.Alena Albertyová                        Mestský                                            Detva

60.Mária Šoltýsová                          Maratónsky                                      Poliakovce

61.Matúš Kaščák                              Maratónsky                                      Prešov

62.Dezider Miškaň                          Maratónsky                                      Kendice

63.Tomáš Čarný                               Maratónsky                                      Kysak

64.Šimon  Ballon                             Maratónsky                                      Dulová Ves

65.Jozef Strelec                              Maratónsky                                      Renčišov

66.František Kočiško                       Maratónsky                                      Ľubotice

67.Miloš Guzi                                    Maratónsky                                      Prešov

68.Daniel Zavoda                           Maratónsky                                       Prešov

69.Tomáš Tomeček                         Maratónsky                                      Prešov

70.Ľuboš Klimko                              Mestský                                           Prešov

71.Kristína Klimková                         Mestský                                           Prešov

72.Dominik Juraško                         Maratónsky                                     Prešov

73.Martin Kopčík                              Maratónsky                                      Prešov

74.Terézia Birošová                          Maratónsky                                     Harichovce

75.Lukáš Tomaščik                          Maratónsky                                      Prešov

76.Nikola Geciová                           Maratónsky                                      Vyšná Šebastová

77.Ľudovít Kohler                             Maratónsky                                      Košice

78.Matúš Rubický                            Maratónsky                                      Prešov

79.Štefan Hriško                              Maratónsky                                      Prešov

80.Štefan Hriško ml.                        Maratónsky                                      Malý Šariš

81.Adrián Tomáš                             Maratónsky                                       Prešov

82.Žaneta Jusková                        Maratónsky                                        Sabinov

83.Katarína Bindzáková               Maratónsky                                        Prešov

84.Milan Jurkovský                       Maratónsky                                        Prešov            

85.Šimon Milčevič                        Maratónsky                                        Sabinov

86.Marcel Kravec                         Maratónsky                                        Prešov

87.Samuel Trišč                             Maratónsky                                        Kvačany

88.Stanislav Ihnat                          Maratónsky                                        Vranov n/T

89.Ondrej Ihnát                            Maratónsky                                        Vranov n/T

90.Ivan Smerek                            Maratónsky                                        Prešov

91.Marek Kuchta                            Maratónsky                                       Raslavice

92.Michaela Šváčová                    Maratónsky                                       Prešov

93.Kamil Kundek                           Mestský                                              Široké

94.Marek Šváč                               Maratónsky                                       Prešov

95.Eva Prybitna                              Maratónsky                                       Prešov

96.Martin Štefanič                           Maratónsky                                      Veľký Šariš

97.Pavol Mikula                               Maratónsky                                       Sabinov

98.Viktor Kundek                             Maratónsky                                      Chminianská Nová Ves

99.Oliver Kundek                            Mestský                                            Chminianská Nová Ves

100.Stanislav Kundek                       Maratónsky                                      Široké

101.Jozef Štefan                                Maratónsky                                      Veľký Slivník

102.Gabriela Smereková                  Maratónsky                                     Prešov

103.Ivan Smerek                                Maratónsky                                     Prešov

104.Jana Juregová                            Maratónsky                                     Prešov

105.Lýdia Krakovská                          Maratónsky                                    Prešov

106.Antónia Cíbiková                        Maratónsky                                    Púchov

107.Roman Cíbik                                Maratónsky                                    Púchov

108.Maroš Jurčák                              Maratónsky                                    Prešov

109.Zuzana Trojčáková                      Maratónsky                                  Kostoľany n/Hornádom

110.Peter Kmec                                  Maratónsky                                    Ostrovany

111.Martin Ondirko                               Maratónsky                                   Drienica

112.František Lorinc                            Maratónsky                                    Šarišské Michaľany

113.Katarína Paľová                             Mestský                                          Prešov

114.Dominika Paľová                           Mestský                                          Prešov

115.Rastislav Palo                                Maratónsky                                    Prešov

116.Danka Kožlejová                          Mestský                                           Prešov

117.Michal Semančík                           Maratónsky                                   Prešov

118.František Krafčik                           Maratónsky                                   Stará Ľubovňa

119.Andrej Blechárž                            Maratónsky                                   Prešov

120.Marián Tomko                              Maratónsky                                   Prešov

121.František Jacko                            Maratónsky                                   Prešov

122.Martin Geletka                             Maratónsky                                   Prešov

123.Kamil Futej                                   Maratónsky                                   Ražňany

124.Tomáš Andraščík                         Maratónsky                                   Veľký Šariš

125.Simona Ondirková                      Maratónsky                                   Drienica

126.Peter Gmuca                                Maratónsky                                  Prešov

127.Vladimír Gmuca                            Maratónsky                                   Prešov

128.Anton Vozár                                 Maratónsky                                     Prešov

129.Jakub Semančík                          Maratónsky                                   Prešov

130.Peter Girašek                               Maratónsky                                   Veľký Šariš

131.Eduard Miško                                Maratónsky                                    Ražňany

132.Ján Kormoš                                  Maratónsky                                    Košice

133.Milan Sisák                                    Maratónsky                                  Prešov

134.Andrej Baluďanský                       Maratónsky                                 Vyšná Olšava

135.Martin  Baluďanský                       Maratónsky                                 Vyšná Olšava

136.Rastislav Miklič                              Maratónsky                                 Prešov

137.František Lorinc                             Maratónsky                                 Šarišské Michaľany

138.Róbert Okoš                                 Maratónsky                                 Lipany

139.Martin Tomáš                               Maratónsky                                  Prešov

140.Michal Onofrej                             Mestský                                       Záhradné

141.Adam Michalik                              Maratónsky                                 Prešov

142.Igor Michalik                                Maratónsky                                 Prešov

143.Mário Lukáč                                 Mestský                                       Prešov

144.Marek Burda                                Maratónsky                                  Dlhé nad Cirochou

145.Filip Andraščík                            Maratónsky                                  Prešov

146.Lukáš Kmec                                Maratónsky                                  Ostrovany

147.Lenka Karnižová                          Maratónsky                                 Prešov

148.štefan Karniž                               Maratónsky                                  Prešov

149.Lenka Karnižová                         Maratónsky                                   Prešov

150.Bohumil Karniš                            Maratónsky                                  Milpoš

151.Daniel Kolačkovský                     Mestský                                       Prešov

152.Rudolf Bobák                              Maratónsky                                  Prešov

153.Samuel Duňa                              Maratónsky                                  Prešov

154.Matuš Duňa                                Maratónsky                                  Prešov

155.Miroslav Medvec                       Maratónsky                                   Richnava

156.Ján Strompl                               Maratónsky                                   Košice

157.Adam Čintala                             Maratónsky                                    Vranov n/Topľou

158.Daniel Marton                           Maratónsky                                    Prešov

159.Peter Leso                                Maratónsky                                    Ražňany

160.Peter Mišek                              Maratónsky                                    Prešov

161.Richard Hruška                          Maratónsky                                   Čierne n/T

162.Ľubomír Krakovský                  Mestský                                         Prešov

163.Peter Paulík                              Maratónsky                                    Prešov

164.Tomáš Horník                           Mestský                                          Prešov

165.Samuel Miško                          Maratónsky                                    Ražňany

166.Peter Lipták                             Maratónsky                                     Župčany

167.Gabriel Kormos                         Maratónsky                                    Sabinov

168.Leo Krakovský                         Mestský                                           Prešov

169.Oliver Toderiška                       Maratónsky                                     Prešov

170.Ľubomír Stavač                         Maratónsky                                     Prešov

171.Peter Centko                              Maratónsky                                    Prešov

172.Peter Centko ml.                        Maratónsky                                   Prešov

173.Jana Centková                           Mestský                                         Prešov

174.Barbora Centková                      Mestský                                         Prešov

175.Robert Sekvent                          Maratónsky                                    Prešov

176.Ľudmila Pavlíková                      Maratónsky                                   Prešov

177.Mikuláš Vysocký                         Maratónsky                                   Prešov

178.Marta Vysocká                           Maratónsky                                   Prešov

179.Daniel Bugos                              Maratónsky                                  Sabinov

180.Šimon Briešťanský                     Mestský                                        Prešov

181.Tamara Briešťanská                    Maratónsky                                   Prešov

182.Rastislav Briešťanský                Mestský                                         Prešov

183.Peter Pribiš                                Mestský                                         Dulová Ves

184.Adam Foriš                                Mestský                                        Prešov

185.Natália Lešková                        Mestský                                         Prešov

186.Jakub Makara                           Mestský                                         Veľký Šariš

187.Martin Vrábeľ                             Maratónsky                                   Prešov

188.Jaroslav Erdelyi                        Maratónsky                                    Hencovce

189.Roman Bartko                           Maratónsky                                    Prešov

190.Anton Krajňák                           Maratónsky                                    Prešov

191.Martin Mikolaj                            Maratónsky                                    Prešov

192.Dávid Plavčan                          Maratónsky                                     Sabinov

193.Adrián Černák                         Maratónsky                                     Mlynčeky

194.Slavomír Turek                        Maratónsky                                      Prešov

195.Jozef Šepeľa                          Maratónsky                                      Prešov

196.Monika Plevová                     Maratónsky                                       Prešov

197.Jozef Olejár                            Maratónsky                                       Prešov

198.Gabriela Kleinová                  Mestský                                             Sabinov

199.Filip Hreha                             Maratónsky                                         Prešov

200.Tadeáš Širý                            Maratónsky                                        Prešov

201.Jaroslav Kandra                     Maratónsky                                        Sabinov

202.Kristián Kandra                     Maratónsky                                         Sabinov

203.Monika Čechová                   Mestský                                            Široké

204.Peter Fedorčák                     Mestský                                            Prešov

205.Lea Mihalov                           Mestský                                           Sabinov

206.Jozef Breznický                     Maratónsky                                      Jusková Voľa

207.Martin Čajka                           Mestský                                            Prešov

208.Martin Čajka ml.                     Maratónsky                                      Prešov

209.Martin Cisko                           Maratónsky                                       Prešov

210.Tomaš Pončák                         Maratónsky                                      Ľubotice

211.Viliam Železník                        Maratónsky                                        Prešov

212.Oliver Leškovský                   Maratónsky                                         Prešov

213.Marek Debnár                        Maratónsky                                        Prešov

214.Tomaš Harčarik                      Maratónsky                                         Prešov

215.Mirka Pramniková                  Maratónsky                                        Prešov

216.Tomáš Čorba                          Mestský                                              Rožkovany

217.Aleš Čorba                              Mestský                                               Rožkovany

218.Nina Iľková                              Mestský                                               Dulová Ves

219.Filip Kamenický                       Mestský                                               Malý Šariš

220.Drahoš Knapik                       Mestský                                                Prešov

221.Krištof Knapik                          Mestský                                                Prešov

222.Ema Čajková                         Mestský                                                  Prešov

223.Gabriel Pavlík                        Maratónsky                                           Sabinov

224.Rudolf Sála                           Maratónsky                                           Prešov

225.Sylvia Kavuličová                 Mestský                                                 Prešov

226.Eva Gočová                         Mestský                                                 Prešov

227.Miroslav Dyačovský             Maratónsky                                           Prešov

228.Valadimír Križáni                  Mestský                                                Prešov

229.Viera Palenčárová                Mestský                                                Prešov

230.Ján Bednárik                        Mestský                                                Kokošovce

231.Oliver Bednárik                     Mestský                                                Kokošovce

232.Katarína Hnatová                 Mestský                                                Malý Šariš

233.Štefan Hnát                          Mestský                                                 Prešov

234.Martin Hreha                         Maratónsky                                          Prešov

235.Roman Németh                    Maratónsky                                          Prešov

236.Martin Marton                       Maratónsky                                          Župčany

237.Martin Sereday                      Maratónsky                                         Spišské Podhradie

238 Tomáš Klimko                       Maratónsky                                         Veľký Šariš

239.Ignác Brosch                         Maratónsky                                          Lipany

240.Dávid Gergelčík                    Maratónsky                                         Lipany

241.Klára Halčišáková                  Maratónsky                                         Kamenica

242.Ema Želinská                        Mestský                                               Prešov

243.Miroslav Kožár                      Maratónsky                                          Veľký Šariš

244.Patrik Kožár                          Maratónsky                                          Veľký šariš

245.Martin Tupta                          Maratónsky                                         Ražňany

246.Marek Timko                         Maratónsky                                         Sedlice

247.Jaroslav Ďurica                      Maratónsky                                          Kriváň

248.Iveta Ďuricová                       Maratónsky                                         Kriváň

249.Miloš Kormaník                      Maratónsky                                        Prešov

250.Ján Lazorík                             Maratónsky                                        Fulianka

251.Martin Kandra                         Mestský                                              Vojkovce

252.František Murár                     Mestský                                              Prešov

253.Jozef Hrabovecký                 Mestský                                             Prešov

254.Daniel Kišš                            Maratónsky                                        Prešov

255.Igor Dobronský                    Maratónsky                                         Prešov

256.Jana Kaiferová                     Maratónsky                                         Košice

257.Peter Lukáč                           Maratónsky                                        Prešov    

258.Lukáš Himič                          Maratónsky                                        Prešov

259.Vladimír Olejár                      Maratónsky                                        Poprad         

260.Miroslav Reidel                     Maratónsky                                        Košice

261.Slavomír Andraščík               Mestský                                              Prešov

262.Zara Andraščíková              Mestský                                               Prešov

263.Jakub Andraščík                  Mestský                                               Prešov

264.Zuzana Bila                          Maratónsky                                         Prešov

265.Andrej Bily                           Maratónsky                                         Prešov

266.Lucia Mačupová                 Maratónsky                                          Prešov

267.Peter Korinek                      Maratónsky                                          Prešov

268.Rudolf Vavrek                     Maratónsky                                         Giraltovce

269.Richard Žec                        Maratónsky                                          Prešov

270.Joachim Benedikt Šulik     Maratónsky                                          Sabinov

271.Katarína Andrejčáková        Maratónsky                                         Kostoľany nad Hornádom

272.Peter Semančík                   Maratónsky                                        Prešov

273.Ľubomír Vnenk                    Maratónsky                                       Trstená

274.Martin Ščepita                      Maratónsky                                       Ličartovce

275.Samuel Greš                        Mestský                                            Prešov

276.Rastislav Podhorec              Maratónsky                                     Hainburg a.d.Donau (AUT)

277.Lukáš Bučko                         Maratónsky                                      Prešov

278.Peter Surovčík                     Maratónsky                                      Trstená

279.Jana Tartaľová                     Maratónsky                                       Prešov

280.Jozef Baran                        Maratónsky                                        Prešov

281.Tomáš Majher                      Maratónsky                                        Prešov