— Poďakovanie —

V sobotu 25.augusta 2018 sa uskutočnil už 4.PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN ". Opäť sa niesol v duchu "free" cyklistiky, čiže bez naháňania času a poslúžiť mal iba na preverenie si vlastných fyzických síl. Vďaka tomuto sa všetkých 394 pretekárov, ktorí sa ho zúčastnili sa stalo víťazmi, pretože zareagovali na motto podujatia "Vypnime počítače, televízory, opusťme gauče a hor sa do prírody" a tým urobili niečo pre svoje zdravie a aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým účastníkom, že reagovali na ponuku nášho občianskeho združenia.

ĎAKUJEME!

Naše poďakovanie patrí aj Prešovskému samosprávnemu kraju v zastúpení predsedom PSK Milanom Majerským a mestu Prešov zastúpený primátorkou mesta Prešov Andreou Turčanovou. Za spoluprácu chceme poďakovať aj mestám Sabinov a Veľký Šariš i obciam Gregorovce, Uzovce, Šarišské Sokolovce, Ražňany, Orkucany a Medzany. Poďakovať chceme aj ľuďom, ktorí dohliadali nad bezpečnosťou podujatia a aj ich zásluhou prebehlo toto podujatie bezproblémovo a to všetkým zložkám Policajného zboru SR v Prešove a aj mestskej polícii v Prešove i v Sabinove. 

Zabudnúť nemôžeme ani na našich podporovateľov, bez ktorých by sa toto cyklistické podujatie nemohlo uskutočniť a to naši sponzori: Intersport, Raciotherm, LUX - čistiace služby,Worwag Pharma Slovensko, SAD Prešov, Milk AGRO, VaV Autoškola, VaV Akademy, Swietelsky, Tomark Aero, Citroen AMM Prešov, Cofin, BioTechUSA, Budiš, Zlatá Studňa, Exisport, JUENESSE, TESCO Hypermarket Prešov, OSVOcom, Svet podláh, Ifosoft, UVEX, DEMA, Dobré zo Slovenska, Sport med, Beka Optik, OC Eperia, PIS, S deťmi, Prešovský večerník, Severovýchod Slovenska, Bikepoint, Trénujeme.sk, OC Max.

VEĽKÉ ĎAKUJEME

René Polačok, Štefan Karniž, Peter Sulík, Richard Jašenský